ثبت نام


فیلم های موجود در سایت با هنرمندی : Ahmed Hatimi

دانلود رایگان Inception

دانلود رایگان فیلم Inception

دانلود رایگان فیلم Inception با لینک مستقیم

دانلود فیلم Inception 2010 10/

دوبله فارسی

نام به فارسی : تلقین

کیفیت : BluRay 1080p

ژانر : اکشن | علمی و تخیلی | ماجراجویی

سال انتشار : 2010

محصول کشور : آمریکا

کارگردان : Ahmed Hatimi ،Brandon Lambdin ،Brian Sepanzyk ،Christopher Nolan ،Gordon Piper ،Gregory J. Pawlik Jr. ،Jody Ryan ،Kevin Frilet ،Lorie Gibson ،Mohamed Essaghir Aabach ،Mohammed Hamza Regragui ،Nilo Otero ،Paula Turnbull ،Richard Graysmark ،Sarah Hood ،Steve Gehrke ،Tarik Ait Ben Ali ،Tetsuo Funabashi ،Tracey Poirier ،William D. Robinson ،Yann Mari Faget

ستارگان : Cillian Murphy ،Dileep Rao ،Ellen Page ،Joseph Gordon-Levitt ،Ken Watanabe ،Leonardo DiCaprio ،Marion Cotillard ،Michael Caine ،Tom Berenger ،Tom Hardy:«دام کاب» (لئوناردو دی کاپریو) یک دزد ماهر در استخراج اسرار ارزشمند مورد نیاز سازمان‌های جاسوسی و شرکت‌های تجاری و چندملیتی است. توانایی او در این است که هنگامی که دیگران در خواب هستند و ذهنشان در آسیب پذیرترین وضعیت است، اسرار کلیدی آنان را از درون رویاهایشان ربوده و در دنیای بیرون از خواب، این اسرار را به خریداران متقاضی عرضه میکند. اما همین امر او را به یک مجرم فراری بین المللی تبدیل کرده است و باعث شده عزیزترین چیزهایش را در این راه از دست بدهد. حال به کاب فرصتی برای آزادی پیشنهاد می شود. او با انجام این ماموریت می تواند زندگی‌اش را پس بگیرد، اما تنها در صورتی که بتواند امری غیر ممکن بنام تلقین را انجام دهد. این بار، کاب و گروهش باید کاری عکس سرقت را انجام دهند: این بار وظیفه آن‌ها دزدیدن ایده‌ نیست، بلکه کاشتن یک ایده جدید در ذهن قربانی می باشد.

Cobb, a skilled thief who commits corporate espionage by infiltrating the subconscious of his targets is offered a chance to regain his old life as payment for a task considered to be impossible: “inception”, the implantation of another person’s idea into a target’s subconscious.

15 نوامبر 2019  0 نظر   53 بازدید ادامه مطلب
صفحات سایت