ثبت نام


سریال های موجود در سایت با هنرمندی : Aimee Garcia

دانلود رایگان Dexter

دانلود رایگان فیلم Dexter

دانلود رایگان فیلم Dexter با لینک مستقیم

دانلود سریال Dexter 10/ 8

نام به فارسی : ثبت نشده است

کیفیت : ثبت نشده است

ژانر : جنایی | درام | معمایی

سال انتشار :

محصول کشور :

کارگردان : James Manos ،Jr.

ستارگان : Aimee Garcia ،C.S. Lee ،David Zayas ،Desmond Harrington ،Geoff Pierson ،Gino Montesinos ،James Remar ،Jennifer Carpenter ،Juan Carlos Cantu ،Michael C. HallBy day, mild-mannered Dexter is a blood-spatter analyst for the Miami police. But at night, he is a serial killer who only targets other murderers.

11 دسامبر 2019  0 نظر   270 بازدید ادامه مطلب

دانلود رایگان Lucifer

دانلود رایگان فیلم Lucifer

دانلود رایگان فیلم Lucifer با لینک مستقیم

دانلود سریال Lucifer 10/ 8.2

نام به فارسی : ثبت نشده است

کیفیت : ثبت نشده است

ژانر : تخیلی & فانتزی | جنایی

سال انتشار :

محصول کشور : ایالات متحده آمریکا

کارگردان : Tom Kapinos

ستارگان : Aimee Garcia ،D.B. Woodside ،Kevin Alejandro ،Lauren German ،Lesley-Ann Brandt ،Rachael Harris ،Scarlett Estevez ،Tom Ellisلوسیفر فرشته عبوس و بدخلقی است که از زندگی کردن در جهنم خسته شده است. به همین خاطر، او تصمیم می گیرد که به لس آنجلس برود و در آن جا زندگی کند. او قصد دارد که به وسیله تجارب و توانایی دورآگاهی (تله پاتی) خود به انسان ها کمک کند و عمیق ترین امیال و افکار انسان های مختلف را آشکار کند. لوسیفر به صاحب یک کلاب شبانه تبدیل می شود و بزودی با یک زن جوان ملاقات می کند. اما طولی نمی کشد که یک تیراندازی باعث مرگ این زن و باز شدن پای لوسیفر به اداره پلیس لس آنجلس می شود. حال لوسیفر تصمیم می گیرد که به مشاور اداره پلیس لس آنجلس تبدیل شود و افراد جنایت کار را از طریق قانون و عدالت مجازات کند…

Lucifer Morningstar has decided he’s had enough of being the dutiful servant in Hell and decides to spend some time on Earth to better understand humanity. He settles in Los Angeles – the City of Angels.

4 دسامبر 2019  2 نظر   341 بازدید ادامه مطلب
صفحات سایت