ثبت نام


دانلود رایگان Secret Obsession

دانلود رایگان فیلم Secret Obsession

دانلود رایگان فیلم Secret Obsession با لینک مستقیم

دانلود فیلم Secret Obsession 2019

10/
( کاربر )
امتیاز دهید!

10 دسامبر 2019   0 نظر    100 بازدید  

10 /
کشور : آمریکا
مدت زمان :97 دقیقه

خلاصه داستان:

Newlywed Jennifer is brutally attacked at a dark rest stop. While healing from her injuries, she can’t recall anything from her past, including the ordeal. Her husband, Russell , is just thankful she’s alive and eager to get her home. As he reintroduces her to their secluded mountain estate, Detective Page pursues Jennifer’s assailant — his own daughter went missing and was never found. The same fate now awaits Jennifer, unless someone realizes that her loving caretaker is actually her captor.


توجه! اگر باکس دانلود را پیدا نمیکنید فرم زیر را پر کنید تا در چند ساعت دیگر لینک های دانلود قرار گیرند
مشاهده فرم
فیلم های پیشنهادی همه

/10 دانلود فیلم The Toybox 2018

خلاصه داستان:

An estranged family take a trip to the desert in their used RV and become stranded and isolated in the scorching terrain. They soon learn their RV holds terrible, haunting secrets, and it starts killing them off one by one.

ژانر : ترسناک | هیجان انگیز    کارگردان : Tom Nagel

/10 دانلود فیلم Modern Times 1936

خلاصه داستان: Modern Times 1936 : در آخرین فیلم صامت چاپلین، او در مقابل جامعه ی مدرن، عصر ماشین ها و پیشرفت بر می خیزد. در ابتدا او را می بینیم که دیوانه وار تلاش می کند تا با خط تولید سفت کردن پیچ و مهره ها همراه شود. او برای آزمایش با یک دستگاه تغذیه ی اتوماتیک انتخاب شده است اما اتفاقات ناگواری که پیش می آید باعث می شود تا رئیسش تصور کند که او دیوانه شده است و چارلی به یک بیمارستان روانی منتقل می شود…

ژانر : درام | کمدی    کارگردان : Carter DeHavenCharlie ChaplinHenry Bergman

/10 دانلود فیلم Donnybrook 2018

خلاصه داستان:

An ex-marine who struggles to provide for his family and a violent drug dealer with an undefeated fighting record are determined to compete in the Donnybrook, a legendary, bare-knuckle brawl with a cash prize of $100,000.

ژانر : جنایی | درام    کارگردان : Tim Sutton

/10 دانلود فیلم A Kid Like Jake 2018

خلاصه داستان:

On the eve of the admissions cycle for New York City kindergartens, Alex and Greg Wheeler have high hopes for four-year-old Jake. The director of Jake’s preschool encourages them to accentuate Jake’s gender expansive behavior to help him stand out. As Alex and Greg navigate their roles as parents, a rift grows between them, one that forces them to confront their own concerns about what’s best for Jake, and each other.

ژانر : درام    کارگردان : Silas Howard

/10 دانلود فیلم Hotel by the River 2019

خلاصه داستان: اکنون چله زمستان است و شاعری که در یک هتل اقامت دارد از پسرش می خواهد که به دیدار او بیاید. این هتل یک میزبان جدید و مجرد دارد که در واقع به همراه دوستش در این هتل زندگی می کند. این دو دوست با هم در یک اتاق زندگی می کنند و بسیار با همدیگر صمیمی هستند. طولی نمی کشد که این شاعر به دختر جوان علاقه مند می شود و به جایی می رسد که دیگر نمی تواند در برابر وسوسه های خود مقاومت کند. در ادامه، زندگی این شاعر و این دختر جوان در چند مرحله به هم وابسته و دوباره از هم گسسته می شود و به طور بالقوه به یک استعاره برای زندگی مدرن تبدیل می شود…

ژانر : درام    کارگردان : Hong Sang-soo

اسکرین شات

برچسب ها

مشاهده نقد و بررسی های کاربران

مشاهده دیالوگ ها

نظرات کاربران (0)

50.000 تومان جایزه برای کامنتی که 200 لایکه شود!